Реалізували весь пропонований виробникам продтоварів газ

Реалізували весь пропонований виробникам продтоварів газ

Укрінформ
На торгах газом для виробників продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість, реалізовано увесь пропонований обсяг палива – 1,35 млн кубометрів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Українська енергетична біржа (УЕБ).

"17 січня на Українській енергетичній біржі відбулись перші торги з продажу газу власного видобутку для задоволення потреб суб’єктів господарювання, що виробляють соціально значущі товари. За їх підсумками реалізовано весь виставлений обсяг природного газу – 1345.98 тис. кубометрів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ресурс представили 6 компаній-газовидобувачів. Середньозважена ціна, що сформувалась в результаті торгів, становить 11,6 тис. грн за 1 тис. кубометрів. При цьому особливістю торгів для виробників соціальних продовольчих товарів є те, що стартова ціна та ціна заявки на купівлю не може перевищувати граничну ціну.

Читайте також: Стартові ціни газу на УЕБ у січні зросли на 21%

Як повідомлялося, уряд 12 січня 2022 року затвердив порядок біржових торгів газом для потреб виробників продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість. Кабінет Міністрів до 30 квітня 2022 року обмежив вартість природного газу для виробників борошна, хліба, молока, курятини, соняшникової олії. Уряд встановив граничний рівень постачальницько-збутової надбавки до ціни природного газу власного видобутку (без урахування рентних платежів) на рівні не більше 24% для задоволення потреб суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-