Шість компаній запропонували газ для виробників продтоварів

Шість компаній запропонували газ для виробників продтоварів

Укрінформ
На перших торгах газом для потреб виробників продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість, шість газовидобувних компаній запропонували 1,3 млн кубометрів "блакитного палива".

Як передає Укрінформ, про це свідчать дані Української енергетичної біржі (УЕБ).

Зокрема, компанія "Укргазвидобуток", яка входить до групи Smart Energy, виставила на аукціон дві позиції: 1 лот на 1 тис. кубометрів і 7 лотів по 10 тис. кубометрів. Стартова ціна в обох позиціях – 14,5 тис. грн за 1 тис. кубометрів газу (без ПДВ).

ПрАТ "Природні ресурси" запропонував 5 лотів по 10 тис. кубометрів зі стартовою ціною 14,08 тис. грн за 1 тис. кубометрів (без ПДВ), ТОВ "Східний геологічний союз" (СГС) – 3 лоти по 5 тис. кубометрів зі стартовою ціною 10,3 тис. грн за 1 тис. кубометрів (без ПДВ). Обидві компанії входять до групи Geo Alliance.

Компанія "Еско-Північ" виставила на аукціон дві позиції: 28 лотів по 10 тис. кубометрів і 1 лот майже на 10 тис. кубометрів. Стартова ціна в обох позиціях – 17,8 тис. грн за 1 тис. кубометрів газу (без ПДВ).

ТОВ "Косул" (засновник – DTEK OIL&GAS B.V.) виставило на продаж 6 лотів по 10 тис. кубометрів за стартовою ціною 6,15 тис. грн за 1 тис. кубометрів (без ПДВ). Компанія "Нафтогазвидобування" (водить до ДТЕК) пропонує 86 лотів по 10 тис. кубометрів. Стартова ціна 1 тис. кубометрів – 9,5 тис. грн (без ПДВ).

Загалом на торги, які стартували о 15:00 17 січня, виставлено 1,345 млн кубометрів газу на загальну суму 15,613 млн грн.

Читайте також: Стартові ціни газу на УЕБ у січні зросли на 21%

Як повідомлялося, уряд 12 січня 2022 року затвердив порядок біржових торгів газом для потреб виробників продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість. Кабінет Міністрів до 30 квітня 2022 року обмежив вартість природного газу для виробників борошна, хліба, молока, курятини, соняшникової олії. Уряд встановив граничний рівень постачальницько-збутової надбавки до ціни природного газу власного видобутку (без урахування рентних платежів) на рівні не більше 24% для задоволення потреб суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-