ДТЕК Київські регіональні електромережі оштрафували через порушення ліцензійних умов

ДТЕК Київські регіональні електромережі оштрафували через порушення ліцензійних умов

Укрінформ
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оштрафувала оператора системи розподілу "ДТЕК Київські регіональні електромережі" на 425 тис. грн через порушення ліцензійних умов.

Відповідне рішення прийняте на засіданні НКРЕКП 11 січня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Штраф на компанію накладено за результатами позапланових перевірок на підставі скарг споживачів. Зокрема, до НКРЕКП надійшли скарги на порушення строків приєднання до мереж, оформлення актів про надання послуги з приєднання.

"Основні зауваження регулятора – невиконання нормативів приєднання до електромереж та нормативів обслуговування клієнтів. Ці зауваження стали причиною накладення штрафів у сукупному розмірі 425 тис. грн. ДТЕК Київські регіональні електромережі робить все необхідне для виконання обов’язків, що передбачені для нього законом, та надав пояснення по кожному зазначеному зауваженню", - прокоментувала Укрінформу рішення НКРЕКП пресслужба "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

У компанії зазначили, що кількість запитів на приєднання до електромереж у 2021 році зросла втричі порівняно із 2020 роком - до понад 25 тисяч. Щоб мати змогу вчасно виконувати заявки клієнтів ОСР збільшив на 25% кількість співробітників, які займаються приєднанням нових споживачів, а також впроваджує нові сервіси для спрощення процедури приєднання до електромереж.

Як повідомлялося, у грудні 2021 року НКРЕКП оштрафувала 18 трейдерів електроенергії на 16,9 млн грн за порушення ліцензійних умов діяльності.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-