З 1 січня натуральні вина продаватимуть без акцизних марок

З 1 січня натуральні вина продаватимуть без акцизних марок

Укрінформ
В Україні з 1 січня набирає чинності закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень".

Як передає Укрінформ, про це повідомляє офіційний портал Верховної Ради.

«Законом передбачено розширення переліку товарів, що не підлягають маркуванню марками акцизного податку, тестовими зразками алкогольних напоїв та винами натуральними без додавання спирту, міцність яких не перевищує 15%», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що законом також скорочено строк одержання марок акцизного податку для імпортованих підакцизних товарів з 5 до 3 днів.

Також закон з метою покращення контролю за виробництвом спирту етилового передбачає розробку окремого порядку, що встановлює вимоги до пломбування обладнання, устаткування, спиртових комунікацій та приладдя обліку спирту та продукції, для виробництва якої використовується отриманий спирт етиловий (в тому числі витратомірів-лічильників). Усі місця виробництва спирту етилового, які підлягають пломбуванню, мають бути обладнані системами відеоспостереження.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 30 листопада ухвалила у другому читанні та в цілому законопроєкт №5600, який вносить зміни до Податкового кодексу для забезпечення збалансованості бюджетних надходжень. 18 грудня Президент України Володимир Зеленський підписав відповідний закон.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-