Group DF Фірташа продала титановий бізнес у Криму російській компанії

Group DF Фірташа продала титановий бізнес у Криму російській компанії

Укрінформ
ПрАТ «Ukrainian Chemical Products», яке входить до титанового бізнесу Group DF Дмитра Фірташа, продало всі свої активи в Криму компанії «Російський титан».

Як передає Укрінформ, про це повідомили в пресслужбі Group DF.

Зазначається, що через політичні обставини компанія «Ukrainian Chemical Products» втратила свою економічну привабливість, а тому, не маючи контролю над ним з 2016 року, група шукала можливість його продажу.

«Умови угоди передбачають, що все рухоме та нерухоме майно колишнього заводу «Кримський титан» переходить у власність покупця. Угода закрита, відповідні зміни внесені органами державної реєстрації України до реєстрів», - йдеться в повідомленні.

Відомо, що у 2014 році українське ПрАТ «Кримський титан» було перереєстровано з Армянська на Київ, потім Group DF перейменувала його на Ukrainian Chemical Products. Власником компанії є Ostchem Germany GmbH (Гамбург, Німеччина).

Як повідомляли українські ЗМІ, угода не пов’язана з персональними санкціями РНБО України проти Дмитра Фірташа та підконтрольної йому групи Валки-Ільменіт; робота з продажу активу розпочалася задовго до введення відповідних санкцій.

Щодо ТОВ Російський титан, то товариство було створено у липні 2021 року зі статутним капіталом 10 тис. руб. Його засновниками виступили Сергій Романенко — 50%, Роман Степанов — 30% та Сергій Максимов — 20%. Основним видом діяльності є видобуток та збагачення титаномагнієвої сировини.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-