Україна, Польща та Литва готові разом протистояти монополії РФ на газовому ринку

Україна, Польща та Литва готові разом протистояти монополії РФ на газовому ринку

Заява
Укрінформ
Президенти України, Польщі та Литви висловили глибоку стурбованість Північним потоком – 2 й заявили про готовність спільних дій задля протистояння монополізації європейського газового ринку Росією.

Про це йдеться у спільній заяві лідерів, опублікованій на сайті глави Української держави, повідомляє Укрінформ.

"Підтвердили тверду відданість подальшому зміцненню європейської енергетичної безпеки і в цьому зв’язку висловили глибоку стурбованість проєктом «Північний потік – 2», який є викликом для безпеки європейського регіону", - зазначається в документі.

Президенти висловили готовність спільно діяти з метою протистояння монополізації європейського газового ринку Росією, "яка використовує енергетику як геополітичний інструмент".

Як повідомлялося, у понеділок відбувся саміт лідерів Люблінського трикутника - президентів України, Польщі та Литви в резиденції “Синьогора” в с. Гута Івано-Франківської області.

Люблінський трикутник був утворений у липні 2020 року міністрами закордонних справ України, Польщі та Литви, які підписали Спільну декларацію щодо заснування нового регіонального альянсу. Серед пріоритетів діяльності формату - посилення регіону, зміцнення безпеки, інтеграція України до ЄС і НАТО, розвиток економічної співпраці, спільна протидія гібридним загрозам.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-