Туреччина зацікавлена у співпраці з українськими підприємствами – Мінстратегпром

Туреччина зацікавлена у співпраці з українськими підприємствами – Мінстратегпром

Укрінформ
Туреччина зацікавлена у плідному співробітництві з українськими підприємствами на засадах ефективного поєднання наукового та промислового складників. 

Як передає Укрінформ, про це йшла мова під зустрічі міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Павла Рябікіна з Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні Ягмуром Ахметом Гюльдере, повідомляє пресслужба Мінстратегпрому.

Зокрема, сторони обговорили аспекти двосторонньої співпраці між країнами, акцентуючи увагу на розвитку стратегічного партнерства. Особливу увагу було приділено формуванню найбільш сприятливих умов для входження турецьких інвестицій до українського ринку; обговорювалися питання співпраці в аерокосмічній та суднобудівній галузях.

За підсумками зустрічі Гюльдере наголосив на зацікавленості турецької сторони у плідній співпраці між підприємствами наших країн на засадах ефективного поєднання наукового та промислового складників. Своєю чергою, Рябікін висловив підтримку розвиткові співпраці між країнами та запевнив у максимальному сприянні турецькій стороні щодо прискорення реалізації інвестиційних проєктів.

Як повідомляв Укрінформ, Мінстратегпром розробив проєкт Стратегії імпортозаміщення в стратегічних галузях промисловості.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-