Перший в Україні автобан почнуть будувати у 2022 році - Шмигаль

Перший в Україні автобан почнуть будувати у 2022 році - Шмигаль

Укрінформ
Перший в Україні автобан від Краковця до Бродів та Рівного почнуть будувати у 2022 році.

Про це Прем’єр-міністр Денис Шмигаль сказав, відкриваючи разом з Прем’єр-міністром Хорватії Андреєм Пленковичем українсько-хорватський бізнес-форум у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Переконаний, що вже наступного року в Україні почне будуватися перший автобан від польського кордону, від Краковця, до Львова, далі на Рівне. Фактично це буде частиною дороги до Києва, такого транзиту від європейського кордону до Києва”, - сказав Шмигаль.

Автобан планується протяжністю близько 280 км, а час проходження маршруту прогнозовано зменшиться з 4 годин 20 хвилин до 2,5 годин. Дорога буде розрахована на швидкість 130 км/год, а реалізація проєкту - в три етапи.

Як повідомлялося, у липні цього року очільник Мінінфраструктури Олександр Кубраков констатував, що наразі в Україні немає жодної дороги загального користування, яка побудована за кошти приватних інвесторів, і заявив, що нині розробляються два потенційні концесійні проєкти: будівництво дороги Стрий - Мукачево та будівництво дороги Краковець - Броди - Рівне.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-