У 2022 році світова економіка остаточно відновиться після пандемії - JP Morgan

У 2022 році світова економіка остаточно відновиться після пандемії - JP Morgan

Укрінформ
Один з чотирьох найбільших американських банків JP Morgan спрогнозував, що у 2022 році відбудеться відновлення світової економіки після пандемії коронавірусу.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters із посиланням на заяву керівництва банку.

«На нашу думку, 2022 рік стане роком остаточного глобального відновлення, роком завершення пандемії та повернення до нормальних економічних та ринкових умов, які ми мали до спалаху COVID-19», - заявив головний стратег світових ринків JP Morgan Марко Колановіч.

Окрім цього, Колановіч зазначив, що згідно з прогнозами банку, застосування нових вакцин та препаратів наступного року призведе до «сильного циклічного відновлення та повернення глобальної мобільності», а також відновлення рівня споживання, який спостерігався до пандемії.

Також банк очікує наступного року зростання на біржах, включаючи зростання індексу S&P 500 на 8%. Окрім цього, має зрости на 2,25% такий показник, як дохідність казначейських облігацій США, який є ключовим для світової кредитної системи.

Як повідомляв Укрінформ, в МВФ очікують, що динаміка відновлення світової економіки уповільниться через стрімке поширення штаму коронавірусу Дельта.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-