Комітет Ради рекомендує ухвалити програму «Питна вода»

Комітет Ради рекомендує ухвалити програму «Питна вода»

Укрінформ
Комітет Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування рекомендує парламенту ухвалити в другому читанні законопроєкт №5723 "Про Загальнодержавну цільову соціальну програму "Питна вода України" на 2022-2026 роки.

Про це в Телеграмі повідомив представник Кабінету Міністрів у ВР Тарас Мельничук, передає Укрінформ.

"Комітет з питань екологічної політики та природокористування рекомендував Верховній Раді України прийняти в другому читанні та в цілому урядовий проєкт закону про Загальнодержавну цільову соціальну програму "Питна вода України" на 2022-2026 роки, реєстр. №5723", – поінформував він.

Мельничук зауважив, що документом пропонується врегулювати на законодавчому рівні питання затвердження нової Загальнодержавної цільової соціальної програми "Питна вода України" на 2022-2026 роки.

За його словами, виконання заходів програми дозволить забезпечити сталий розвиток та реконструкцію систем централізованого водопостачання та централізованого водовідведення населених пунктів України та забезпечити українців якісною питною водою в достатній кількості.

Як повідомляв Укрінформ, у квітні 2021 року Кабінет Міністрів затвердив розроблену Міністерством розвитку громад та територій концепцію Загальнодержавної цільової соціальної програми “Питна вода України” на 2022-2026 роки. Відповідний проєкт закону №5723 зареєстровано в парламенті 2 липня.

Верховна Рада ухвалила документ у першому читанні 18 листопада.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-