Нафтогаз просить НКРЕКП якнайшвидше переглянути тариф на послуги постачальника «останньої надії»

Нафтогаз просить НКРЕКП якнайшвидше переглянути тариф на послуги постачальника «останньої надії»

Укрінформ
НАК «Нафтогаз України» звернулася до Національної комісії, що здійснює регулювання в сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) із проханням якнайшвидше внести зміни до механізму ціноутворення на газ, що відпускається постачальником «останньої надії» (ПОН).

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Нафтогаз.

"Станом на 3 грудня 2021 року розрахована у відповідності до законодавства ціна для споживачів ПОН становить 46,71 грн/ куб.м (з ПДВ і транспортуванням). Вона змінюється щоденно. Нафтогаз пропонує переглянути механізм ціноутворення задля забезпечення більшої доступності газу та прогнозованості його ціни, захисту вразливих категорій споживачів", - повідомили у компанії.

Крім того, Нафтогаз запропонував НКРЕКП автоматично підключити побутових споживачів ПОН до базової річної пропозиції Нафтогазу, на умовах якої вони зможуть отримувати газ за однією з найвигідніших цін на ринку — 7,96 грн/ куб.м газу (з ПДВ, без вартості транспортування).

Зазначається, що послугами ПОН станом на 3 грудня користується 453,5 тис. споживачів. У Нафтогазі заявляють, що неодноразово інформували таких споживачів про можливість укладання довготривалих угод на більш вигідних умовах. Ціноутворення ж ПОН суворо регламентоване законодавством. Зокрема, ціна для його споживачів зараз розраховується за формулою, затвердженою Кабінетом Міністрів.

Як повідомлялося, у жовтні-листопаді Кабмін зафіксував ціну газу для клієнтів ПОН на рівні 7,96 грн/ куб.м газу (з ПДВ, без вартості транспортування).

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-