В Україні будуть одні з найкращих умов для IT-бізнесу - Президент

В Україні будуть одні з найкращих умов для IT-бізнесу - Президент

Укрінформ
Президент Володимир Зеленський розраховує, що завдяки запуску сервісу «Дія City» в Україні з’явиться можливість створити найпотужніший IT-хаб у Центральній та Східній Європі й запровадити одні з найкращих умов для ведення IT-бізнесу та креативної індустрії у світі.

Про це він заявив під час виступу у Верховній Раді зі щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми будуємо власний бізнес, незалежний від «хотєлок» чиновників, де враховано всі побажання бізнесу. Для цього ми запускаємо «Дія City», яка дозволить створити в Україні найпотужніший IT-хаб у Центральній та Східній Європі. Українці й підприємці з усього світу матимуть можливість швидко реалізовувати найамбітніші інноваційні та бізнес-ідеї та ефективно їх впроваджувати», - сказав Президент.

Зеленський розраховує, що за п'ять років «Дія City» допоможе збільшити обсяг ринку IT вдвічі й становитиме близько 12 млрд доларів США, а кількість робочих місць – до 450 тисяч.

«Це будуть одні з найкращих умов для ведення IT-бізнесу та креативної індустрії у світі», - запевнив він.

Також глава держави нагадав, що у «Дії» доступні цифровий паспорт громадянина, цифрове водійське посвідчення, цифровий студентський квиток, страховка на авто, електронний підпис у смартфоні, цифровий податковий номер, оплата податків та штрафів тощо.

Крім того Президент відзначив важливість запровадження нової можливості змінювати місце реєстрації онлайн та призначити або перерахувати пенсію нашим літнім людям через «Дію».

Зеленський підкреслив, що додаток «Дія» налічує вже 11 млн користувачів.

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство цифрової трансформації з 29 листопада запустило на порталі державних послуг "Дія" сім нових соціальних послуг, серед яких: оформлення субсидії, призначення або перераховування пенсії, оформлення довідок про страховий та трудовий стаж.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-