«Тарифна» комісія незаконно нарахувала собі 2,2 мільйона премій - ДБР

«Тарифна» комісія незаконно нарахувала собі 2,2 мільйона премій - ДБР

Відео
Укрінформ
Державне бюро розслідувань викрило керівництво Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у протиправному нарахуванні собі премій на 2,2 млн грн.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє ДБР.

"Працівники Державного бюро розслідувань встановили неправомірні дії голови та членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, під час призначення собі у 2020 році премій на майже 2,2 млн грн", - ідеться в повідомленні.

Встановлено, що посадовці проголосували за виплату собі премій за підсумками роботи у 2020 році. Ігноруючи очевидний конфлікт інтересів, фігуранти не проінформували про це у встановленому порядку Національне агентство з питань запобігання корупції.

НАЗК за матеріалами ДБР склало протоколи про адміністративні правопорушення стосовно вказаних службових осіб за ч. 1, 2 ст. 172-7 (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Протоколи направлені на розгляд суду.

Як повідомляв Укрінформ, у Києві директору і головному бухгалтеру комунального підприємства з обслуговування житлового фонду Дарницького району повідомили про підозру у безпідставному нарахуванні доплат на суму майже 600 тис. грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-