Мінінфраструктури уклало п'ятирічні контракти з керівниками трьох державних портів

Мінінфраструктури уклало п'ятирічні контракти з керівниками трьох державних портів

Укрінформ
Міністерство інфраструктури уклало контракти терміном на п'ять років з директорами ДП «Бердянський морський торговельний порт», ДП «Миколаївський морський торговельний порт» та ДП «Ренійський морський торговельний порт». 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба міністерства у Фейсбуці.

Зазначається, що контракти були укладені з переможцями конкурсів на відповідні посади після погодження урядом та керівниками відповідних місцевих державних адміністрацій.

«Протягом останніх років керівники багатьох підприємств галузі працювали у статусі виконуючих обов’язки. Наразі команда Міністерства працює для зміни цієї ситуації. За останні 5 років вперше за підсумками конкурсів укладено одразу декілька п’ятирічних контрактів і ця робота продовжується по всіх підприємствах, де немає постійних керівників. Саме довгострокові договори дають можливість керівникам держстивідорів повною мірою реалізувати стратегії розвитку підприємств», — розповів заступник міністра інфраструктури України Юрій Васьков.

Директор ДП «Бердянський морський торговельний порт» Ольга Самініна була головним спеціалістом відділу державного нагляду та контролю на морському та річковому транспорті у Морській адміністрації. Раніше обіймала посаду заступника начальника Херсонської філії ДП «Адміністрація морських портів України». Має понад 20-річний стаж роботи у портовій галузі.

Директор ДП «Миколаївський морський торговельний порт» Олександр Медведик виконував обов’язки директора Миколаївського порту з серпня цього року. Має досвід роботи в. о. заступника директора з експлуатації ДП «МТП «Чорноморськ». Протягом 20 років працював на різних посадах у порту Миколаєва. Здійснював керівництво у приватних стивідорних компаніях.

Директор ДП «Ренійський морський торговельний порт» Максим Ігнатенко з лютого 2021 року обіймав посаду в.о. директора ДП «Ренійський морський торговельний порт». Працював адвокатом, перебував на управлінських посадах підприємств будівельної сфери.

Крім цього, 28 жовтня було визначено переможця конкурсу на посаду директора державного підприємства водних шляхів «Укрводшлях». Наразі завершуються необхідні процедури для підписання трудового договору з переможцем — Юрієм Литвином.

У відомстві нагадують, що постійна комісія Міністерства інфраструктури України оголосила про результати конкурсного відбору на посади керівників 3-х державних стивідорів у вересні цього року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-