Україна та США посилюють партнерство в оборонній промисловості

Україна та США посилюють партнерство в оборонній промисловості

Укрінформ
Державний концерн «Укроборонпром» та Інститут оборонного аналізу (IDA) США підписали угоду про співробітництво задля посилення партнерства в оборонній промисловості.

Як передає Укрінформ, про це повідомили в пресслужбі ДК «Укроборонпром».

«У рамках реалізації досягнутих домовленостей між політичним керівництвом країн 11 листопада між Державним концерном «Укроборонпром» та Інститутом оборонного аналізу (IDA) США підписано угоду про співробітництво», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що угода передбачає стратегічний аналіз оборонної галузі України саме з питань реорганізації та корпоратизації Концерну, допомоги в реалізації інноваційних програм та консультування щодо найкращих практик корпуправління.

«Науковий, технічний та аналітичний досвід IDA в умовах реформування ОПК України допоможе нам у впровадженні стандартів корпоративного управління, ефективності, стійкості, прозорості», - додали в пресслужбі Укроборонпрому.

Інститут оборонного аналізу – неприбуткова організація США, яка керує науково-дослідними та конструкторськими центрами, зокрема з питань безпеки та політики.

Як повідомляв Укрінформ, Укроборонпром і НАКО підписали меморандум заради успішної трансформації державної оборонки.

Фото: Укроборонпром

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-