Укренерго відновить електронні аукціони на доступ до міждержавних перетинів

Укренерго відновить електронні аукціони на доступ до міждержавних перетинів

Укрінформ
Окружний адміністративний суд м. Києва скасував заходи забезпечення позову "ДТЕК Західенерго", які спричинили вимушене призупинення всіх аукціонів з розподілу доступу до пропускної спроможності міждержавних електромереж.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє НЕК "Укренерго".

Зазначається, що суд задовольнив відповідне клопотання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Основні положення Порядку розподілу пропускної спроможності міждержавних електромереж (постанова НКРЕКП №763 від 03.04.2021), дію яких було призупинено судом, відновили свою чинність з 30 жовтня.

"Наразі НЕК "Укренерго" проводить технічні роботи, які дозволять відновити проведення аукціонів на електронній платформі, з урахуванням того, що місячний аукціон на доступ до міждержавних перетинів пройшов за резервною процедурою", - повідомили в компанії.

Укренерго зауважує, що добові аукціони на електронній платформі можуть пройти 1 листопада 2021 року для дня постачання 3 листопада 2021 року.

Читайте також: Доступ до міждержавних перетинів електрики із Росії отримали 8 компаній - Укренерго

Як повідомлялося, Укренерго провело аукціони на доступ до міждержавних перетинів (імпорт/експорт електроенергії) на листопад 2021 року за резервною процедурою. На аукціонах 27 жовтня Енергоатом придбав 885 МВт пропускної спроможності з Білорусі на листопад, а 8 різних компаній - доступ до імпорту електроенергії з Росії.

Раніше Укренерго скасувало аукціони на доступ до міждержавних перетинів (імпорт/експорт електроенергії) на листопад 2021 року через ухвалу суду. Окружний адміністративний суд Києва 23 жовтня задовольнив клопотання про забезпечення адміністративного позову АТ "ДТЕК Західенерго", заблокувавши проведення електронних аукціонів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-