Україна та Грузія посилять співпрацю в рамках Євро-азійського нафтотранспортного коридору

Україна та Грузія посилять співпрацю в рамках Євро-азійського нафтотранспортного коридору

Укрінформ
Україна та Грузія домовилися посилити співпрацю в рамках проєкту Євро-азійського нафтотранспортного коридору.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство енергетики України.

"В умовах російського шантажу на газовому ринку дуже важливо диверсифікувати постачання енергоресурсів. Разом з Грузією, Польщею, Азербайджаном будемо вивчати можливості збільшення навантаження на нафтотранспортну інфраструктуру наших країн та досліджуватимемо перспективи реалізації проєктів LNG", - прокоментував заступник міністра енергетики з питань євроінтеграції Ярослав Демченков.

Крім того, країни домовилися про обмін досвідом у сфері реформування енергетичних ринків, створення водневої енергетики та посилення кібербезпеки критичної інфраструктури енергетичного сектору. Україна та Грузія планують налагодити співпрацю між компаніями, операторами електроенергетики, інженерами-енергетиками, науковцями, стартаперами з метою започаткування та реалізації спільних проєктів.

Читайте також: Україна прагне створити газовий хаб на своїй території - Міненерго

Як повідомлялося, 13 жовтня глава МЗС України Дмитро Кулеба під час онлайн-брифінгу заявив, що у Міністерстві закордонних справ пропонують найближчим часом провести зустріч Асоційованого тріо України, Грузії, Молдови з Євросоюзом для обговорення подальшої лібералізації торгівлі в контексті Зеленого курсу та цифрового переходу ЄС.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-