Отримання субсидії: автоматичну верифікацію не пройшли 200 тисяч домогосподарств

Отримання субсидії: автоматичну верифікацію не пройшли 200 тисяч домогосподарств

Укрінформ
Через невідповідність критеріям, що дають право на отримання субсидії, 200 тисяч субсидіантів не пройшли автоматичну верифікацію.

Про це сказала міністр соціальної політики Марина Лазебна під час пресконфренції в Укрінформі.

“200 тисяч, які були непідтверджені, не пройшли верифікацію. Після опалювального сезону в нас було 3 млн домогосподарств, 2,5 були передані на автоматичну верифікацію до Мінфіну і ще там 400-500 тисяч мали все одно прийти і підтвердити, де їх місце проживання по факту реєстрації”, - розповіла Лазебна.

Вона уточнила, що ці 200 тисяч домогосподарств не пройшли верифікацію саме через невідповідність критеріям, що дають право на отримання субсидії.

“Але знову ж таки, це була автоматична верифікація. Тобто органи соцзахисту передали (дані - ред.) у Мінфін, це була звірка. ...Ми, до речі, постійно проводили селектори з органами соціального захисту: будь ласка, у вас було стільки-то субсидіантів у регіоні, а стало менше, і ми постійно спонукали органи соціального захисту перевірити додатково. І до людей завжди зверталися: будь ласка, зверніться, покажіть свої документи, якщо все добре, то подавайтеся на субсидію. Тобто ми тут за людей. І не (всі - ред.) пройшли верифікацію, бо бувають різні ситуації, наприклад, щось не так було написано”, - зауважила міністр.

Як повідомлялося, раніше міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що наразі субсидія призначена вже майже 2,5 млн домогосподарствам, із яких автоматично - майже 2 мільйонам.

Читайте також: Лазебна: Із середини наступного року пенсій менше 2000 в Україні не буде

У квітні уряд ухвалив рішення, яким переглянуто окремі критерії надання житлових субсидій для забезпечення адресного підходу при наданні державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів, зокрема уточнено вимоги матеріального та майнового характеру під час призначення житлових субсидій у частині: здійснення одноразових вартісних покупок, наявності банківських депозитів, здійснення операцій з купівлі іноземної валюти, банківських металів тощо.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-