Уряд удосконалив процедуру здешевлення сільгосптехніки

Уряд удосконалив процедуру здешевлення сільгосптехніки

Укрінформ
Кабінет Міністрів вніс зміни до процедури формування переліку вітчизняної техніки та обладнання агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, відповідну постанову Кабмін ухвалив на засіданні 22 вересня.

Як зазначено у пояснювальній записці, метою постанови є удосконалення процедури формування переліку вітчизняної техніки та обладнання агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджету, та узгодження назви переліку з Порядком визначення ступеня локалізації виробництва.

Тепер перелік вітчизнячної техніки та обладнання для АПК, вартість яких частково компенсується з бюджету, буде формуватися Мінекономіки після перевірки ступеня локалізації виробництва техніки та обладнання.

Форма заявки та документи про включення заводів-виробників до переліку та щорічного підтвердження відповідності техніки та обладнання визначаються у порядку формування переліку, що затверджується Мінекономіки.

Читайте також: Кабмін погодив продаж надлишкового майна Укртрансгазу та Укртранснафти

Як повідомляв Укрінформ, за 2020 рік аграріям компенсовано близько 892,6 млн грн за придбану техніку і обладнання. Кошти отримали 7 260 сільгосповиробників, які придбали 14 946 одиниць сільгосптехніки та обладнання майже на 4 млрд грн.

У державному бюджеті на 2021 рік передбачено 4,7 млрд грн на підтримку агропромислового комплексу – на 700 млн більше, ніж у попередьому році.

У проєкті Державного бюджету України на 2022 рік Кабінет Міністрів пропонує виділити на державну підтримку АПК 8 млрд грн.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-