Статутний капітал Фонду енергоефективності збільшили на 100 мільйонів гривень

Статутний капітал Фонду енергоефективності збільшили на 100 мільйонів гривень

Укрінформ
Кабінет Міністрів збільшив статутний капітал державної установи "Фонд енергоефективності" на 100 млн гривень. 

Відповідне рішення було прийняте на засіданні уряду 22 вересня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Статутний капітал Фонду енергоефективності був збільшений за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на 2021 рік.

Таким чином, статуний капітал установи становитиме 2,819 млрд грн. За рахунок цих коштів Фонд енергоефективності виплачує гранти учасникам програми "Енергодім" та підтримує свою діяльність.

Як повідомлялося, проєкт державного бюджету на 2022 рік передбачає виділення 2,6 млрд гривень на поповнення статутного капіталу державної установи "Фонд енергоефективності".

Читайте також: Уряд підтримав законопроєкт, який дозволить усунути низку прогалин у сфері е-торгівлі

В Україні станом на 10 вересня 2021 року до проєктної, імплементаційної або завершальних стадій перейшли 606 проєктів енергомодернізації будинків за програмою “Енергодім”. Загалом на 10 вересня Фонд енергоефективності отримав та зареєстрував 759 заявок від ОСББ на участь у програмі "Енергодім": за пакетом А "Легкий" - 147, за пакетом Б "Комплексний" - 612. Загальна вартість поданих до програми енергоощадних проєктів становить 6,147 млрд грн, а орієнтовна сума грантів, що їх отримають ОСББ, становитиме 3,918 млрд гривень.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-