Зміни до Податкового кодексу забезпечать близько ₴30 мільярдів додаткового ресурсу - Марченко

Зміни до Податкового кодексу забезпечать близько ₴30 мільярдів додаткового ресурсу - Марченко

Укрінформ
Ухвалення змін до Податкового кодексу дозволить додатково акумулювати близько 30 млрд гривень, які можна буде включити до проєкту державного бюджету на 2022 рік при підготовці до другого читання.

Про це під час брифінгу за підсумками засідання уряду 15 вересня сказав міністр фінансів Сергій Марченко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Разом з бюджетом ми пропонуємо народним депутатам підтримати проєкт змін до Податкового кодексу, тому що він дає додатковий ресурс до бюджету. Якщо цей законопроєкт буде прийнято, то можливий додатковий ресурс між першим і другим читанням (проєкту державного бюджету на 2022 рік - ред.), який може бути розподілено, становить до 30 млрд гривень", - сказав Марченко.

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет Міністрів на засіданні 15 вересня затвердив законопроєкт про Державний бюджет України на 2022 рік. Проєкт держбюджету на 2022 рік передбачає зростання економіки на 3,8%, інфляцію у 6,2% та курс долара - 28,6 грн за дол. Доходи передбачаються на рівні 1 277 млрд грн, видатки - 1465 млрд грн. Дефіцит бюджету знизиться до 3,5% ВВП.

Читайте також: У наступному році зростання економіки становитиме 3,8% при інфляції 6,2% - Марченко

На початку червня уряд зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт №5600, яким вносяться зміни до Податкового кодексу України, що передбачають підвищення податків для деяких галузей. 1 липня документ ухвалено у першому читанні.

Читайте також: Шмигаль назвав основні цифри проєкту держбюджету-2022

Міністр фінансів Сергій Марченко 31 серпня заявляв, що законопроєкт про держбюджет-2022 готується на чинній податковій базі. Він не враховуватиме доходів від кампанії з добровільного декларування та податкових змін, що вносяться проєктом №5600.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-