У відкритий доступ виклали Інтерактивну карту корисних копалин

У відкритий доступ виклали Інтерактивну карту корисних копалин

Укрінформ
У відкритий доступ викладено Інтерактивну карту стратегічних корисних копалин, розроблену Державним науково-виробничим підприємством «Геоінформ України».

Як передає Укрінформ, про це повідомили у пресслужбі Держгеонадр.

"Державна служба геології та надр України ініціює наповнення Державного геологічного порталу онлайн-сервісами. ДНВП «Геоінформ України» створив Інтерактивну карту стратегічних корисних копалин, серед яких берилій, гафній, графіт, золото, літій, марганець, мідь, нікель, ніобій, олово, рідкісноземельні, свинець, срібло, тантал, титан, цинк, цирконій та інші", - йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що карта містить позначення контурів перспективних рудопроявів, об’єктів надрокористування, заяв на отримання та ділянок діючих спеціальних дозволів.

Інтерактивна карта передбачає перехід на базу даних спеціальних дозволів і на паспорти об’єктів з Державного кадастру та балансу. Підключено шари областей, районів, ОТГ, що дозволяє визначити приналежність об’єктів надрокористування до конкретних адміністративних одиниць.

Сервіс працює на основі GIS-технологій; наявна інформація може бути завантажена та оброблена будь-якою геоінформаційною системою.

«Розміщення всіх необхідних надрокористувачу баз даних та реєстрів на єдиному зручному ресурсі є нашою метою», - прокоментував голова Держгеонадр Роман Опімах.

Читайте також: Держгеонадра оголосили про початок позапланових перевірок

Як повідомлялось, Держгеонадра та Держгеокадастр уклали Договір про інформаційне співробітництво. Документ передбачає автоматизований обмін інформацією між Єдиною інформаційною системою користування надрами та Державним земельним кадастром.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-