Посол: Торгівля зброєю між Канадою та Україною вільна від адмінперешкод

Посол: Торгівля зброєю між Канадою та Україною вільна від адмінперешкод

Укрінформ
Україна та Канада прибрали усі адміністративні перепони, які раніше перешкоджали повноцінній торгівлі зброєю між державами.

Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів посол України в Канаді Андрій Шевченко.

“Ми розчистили адміністративні завали й перешкоди для спільної роботи та торгівлі зброєю й створили умови для налагодження спільного виробництва”, - сказав Шевченко.

Він нагадав, що “кілька років тому ми добилися включення України до переліку держав, з якими Канада може торгувати стрілецькою зброєю”. “Тому я очікую, що у нас обов’язково будуть спільні історії успіху. Дипломатична та адміністративна робота зроблені, й далі все повинно визначатися потребам й можливостями Збройних сил України”, - зазначив посол.

Читайте також: Торгівля між Канадою та Україною за рік впала на 9% - посол

Як повідомлялося, наприкінці 2017 року Канада внесла Україну до Контрольного переліку країн, до яких дозволені поставки автоматичної зброї. Україна стала сороковою країною світу у цьому списку. Експорт зброї усе одно підпадає під жорсткі регулювання, але з включенням України до цього переліку представники канадської оборонної індустрії отримали юридичне право подавати до МЗС запити на експорт спеціального обладнання до України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-