Шмигаль розповів про економічний ефект від накопичувальної пенсії до 2030 року

Шмигаль розповів про економічний ефект від накопичувальної пенсії до 2030 року

Укрінформ
Економічний ефект від запровадження накопичувальної пенсії становитиме 477 млрд грн до 2030 року.

Як передає Укрінформ, на цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на першому установчому засіданні робочої групи з розвитку пенсійних накопичень в Україні, повідомляється на Урядовому порталі.

«Накопичувальна система утворюється як додаткова до наявної солідарної. Гарантування вкладів має бути стовідсотковим для державного пенсійного накопичувального фонду. За другим рівнем має запрацювати третій рівень, на якому добровільне пенсійне страхування здійснюється із залученням недержавних фондів. Економічний ефект від запровадження накопичувальної пенсії, за оцінками НКЦПФР, - 477 млрд грн до 2030 року», - підкреслив прем’єр-міністр.

Глава уряду розповів про виконану роботу в напрямку розвитку пенсійних накопичень.

Читайте також: В Україні з 2023 року запроваджуватимуть соціальні пакети з накопичувальними пенсіями

Зокрема, запровадження обов’язкових пенсійних накопичень передбачено в трирічній Бюджетній декларації, яку нещодавно ухвалила Верховна Рада.

Також уряд подав на розгляд парламенту законопроєкт, який передбачає здійснення фінансування дострокових пенсій для людей, що працюють у шкідливих та важких умовах, з використанням механізму пенсійних накопичень.

Як наголосив Шмигаль, серед наступних кроків Дорожньої карти розвитку системи пенсійних накопичень має стати розроблення Єдиного соціального реєстру, який суттєво збільшить можливості соціальної підтримки українців.

Читайте також: Накопичувальна пенсійна система гарантуватиме гідне забезпечення - Шмигаль

Як повідомляв Укрінформ, 2 червня Кабінет Міністрів затвердив створення робочої групи з питань запровадження обов’язкового накопичувального пенсійного забезпечення тa розвитку недержавного пенсійного забезпечення.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-