KSG Agro збільшить добове виробництво м’ясних напівфабрикатів уп’ятеро

KSG Agro збільшить добове виробництво м’ясних напівфабрикатів уп’ятеро

Укрінформ
Агрохолдинг KSG Agro планує збільшити добову переробку свинини у напівфабрикати з 5 тонн до 24 тонн.

Як повідомляє Укрінформ, про це розповів керівник м'ясного бізнес-напрямку KSG Agro Олександр Долженко.

«Сьогодні ми переробляємо 165 тушок свиней щодня, і, відповідно, обвалювання та виробництво сирих напівфабрикатів на зміну становить до 5 тонн. Планується збільшити добове виробництво до 24 тонн напівфабрикатів. Для цього підприємство буде працювати в дві зміни», - сказав Долженко.

За його словами, 1 жовтня буде запущено конвеєрну лінія, яка дозволить вийти на запланований обсяг обвалювання м’ясних туш.

Також у планах компанії - з початку 2022 року розвивати ковбасне виробництво виключно з власної сировини, без використання курячого м'яса, з упором на виробництво сирокопчених ковбас.

«Максимальна потужність обробки становитиме 360 голів на добу. Зокрема, ковбас ми зможемо виробляти до 10 тонн на зміну», - уточнив директор м'ясного бізнес-напрямку KSG Agro.

Він підкреслив, що в результаті реконструкції підприємства кількість робочих місць збільшиться з 38 до 130-140.

За словами Долженка, обсяги обвалювання туш та виробництва охолоджених напівфабрикатів залежить від запиту торгових мереж. Компанія працює з торговими мережами Варус і Сільпо, а також невеликими роздрібними магазинами «біля будинку».

За словами засновника агрохолдингу KSG Agro Сергія Касьянова, сьогодні компанія, маючи замкнутий цикл виробництва - від вирощування кормів на власних землях та тварин на свинофермах до виробництва охолоджених м'ясних напівфабрикатів - забезпечує 50% обсягів ринку свинини в місті Дніпро і Дніпропетровській області.

Читайте також: Агрохолдинг KSG Agro завершує збирання зернових

Як повідомлялося, агрохолдинг KSG Agro працює на ринку України з 2001 року. Основними напрямками роботи агрохолдингу є виробництво сільгоспкультур та свинини. Акції KSG Agro котируються на Варшавській фондовій біржі.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-