Київський завод «Більшовик» піде з молотка, ціна на старті - ₴1,39 мільярда

Київський завод «Більшовик» піде з молотка, ціна на старті - ₴1,39 мільярда

Укрінформ
Другий об’єкт великої приватизації - київський завод "Більшовик" - готовий до аукціону. Його стартова ціна - 1,39 млрд грн.

Як передає Укрінформ, про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив голова Фонду державного майна Дмитро Сенниченко.

Як зазначається, 1,39 млрд грн - пропозиція стартової ціни, яку аукціонна комісія направить до Уряду, разом із приватизаційними умовами.

“Завод «Більшовик" - приклад того, як підприємства через корупцію та неефективне управління повністю занепадають, обростають боргами та стають тягарями для держбюджету. За довгі роки виробництво заводу було знищене, до 80% майна та основних засобів знаходяться в аварійному стані. З 20 цехів використовується лише три! Уявіть, наймолодшому верстату «Більшовика» - 38 років!”, - зазначив Сенниченко.

Читайте також: Майно заводу «Більшовик» повернули державі - суд поставив крапку у справі

Підприємство накопичило понад 500 млн боргів, в тому числі з виплат заробітньої плати. Це означає, що частина колективу працює без зарахування стажу, а, отже, не може вийти на пенсію.

На переконання голови Фонду держмайна, приватизація дозволить не лише зберегти робочі місця працівникам, а й модернізувати виробництво на базі заводу у м. Жашків.

Затверджені аукціонною комісією приватизаційні умови передбачають: погашення кредиторської заборгованості та боргів з виплати заробітної плати працівникам та перед бюджетом; направлення інвестицій в ремонт і модернізацію промислового майданчика заводу у м. Жашків у сумі понад 57 млн грн.

Читайте також: Кличко готовий бульдозером знести секон-хенд біля Шулявки — заради мосту

“Об’єкт дуже привабливий для інвесторів завдяки своєму унікальному географічному положенню майже в серці столиці. Тож ми розраховуємо на високу конкуренцію та високу ціну продажу на прозорому аукціоні вже у жовтні”, - наголосив Сенниченко.

Як повідомляв Укрінформ, Радивилівський комбінат хлібопродуктів (КХП) виставлено на приватизацію за стартовою ціною 141,5 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-