В Україні кожне п’яте державне підприємство є збитковим - ФДМУ

В Україні кожне п’яте державне підприємство є збитковим - ФДМУ

Укрінформ
В Україні кожне п’яте державне підприємство є збитковим, а близько 15% держмайна взагалі не використовується.

Як передає Укрінформ, про це під час пресконференції на тему: «Приватизація + Демонополізація = Економічне зростання» розповів заступник голови Фонду державного майна України Костянтин Кошеленко.

«У нас кожне п’яте державне підприємство є збитковим, кожне третє - не виходить на зв’язок та нормально не функціонує. А що стосується державного майна, то понад 15% і взагалі не використовується. Для порівняння, це площа понад 200 стадіонів «Олімпійський», які пустують або знаходяться в «сірій» та «чорній» оренді», - зауважив посадовець.

Крмі того, частина підприємств потребує реконструкції та модернізації. За словами Кошеленка, вирішити цю проблему може приватизація, яка сприятиме залученню інвестиційних коштів в оновлення таких підприємств та наповненню держбюджету загалом.

Читайте також: Оренда держмайна цьогоріч принесла бюджету мільярд гривень

Як передає Укрінформ, Верховна Рада 15 липня 2021 року підтримала у першому читанні законопроєкт, спрямований на пришвидшення приватизаційних процесів шляхом удосконалення інституційного механізму приватизації. Зокрема, уточнюється структура і статус Фонду держмайна, пропонується створити правління ФДМУ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-