Усі об'єкти «Великого будівництва» цьогоріч будуть закінчені вчасно - Кирило Тимошенко

Усі об'єкти «Великого будівництва» цьогоріч будуть закінчені вчасно - Кирило Тимошенко

Укрінформ
У ході реалізації програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» до Дня Незалежності України вже 28 знакових об'єктів в усіх регіонах мають 80% готовність.

Як передає Укрінформ, про це в ході селекторної наради заявив заступник Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко, повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України.

Він також зазначив, що всього в 2021 році у межах «Великого будівництва» реалізується 741 об'єкт, і всі вони будуть закінчені в раніше обумовлені терміни.

Заступник голови ОП поставив завдання пришвидшити реалізацію об'єктів, за якими торги ще не оголошені або не завершені і, відповідно, не розпочато будівельно-монтажні роботи.

Читайте також: В ОП обговорили пришвидшення вакцинації та реалізацію проєктів «Великого будівництва»

Під час наради міністр культури й інформаційної політики Олександр Ткаченко нагадав про схвалення Верховною Радою виділення фінансування в обсязі 1 млрд грн на ремонтно-реставраційні роботи пам'яток культурної спадщини, що перебувають у комунальній власності. Ці кошти підуть на реалізацію проєкту «Велика реставрація», що входить до програми «Велике будівництво».

Головам ОДА необхідно буде в найближчі дні подати до Офісу Президента і Міністерства культури дані про максимум два найбільш пріоритетних об'єкти для кожної області, за якими проєктно-кошторисна документація вже повністю готова і відома актуальна вартість робіт, матеріалів і послуг.

Раніше Кирило Тимошенко заявив, що за програмою «Велике будівництво» у 2021 році велика увага буде приділена також розвитку залізничного транспорту. Зокрема, вже досягнуто домовленість між Україною і Францією про постачання 130 електричних локомотивів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-