Нафта у плюсі ​​на даних Міненерго США про зниження запасів

Нафта у плюсі ​​на даних Міненерго США про зниження запасів

Укрінформ
Ціни на нафту підвищилися в четвер, 1 липня, на даних Міністерства енергетики США про зниження запасів, у той час як інвестори очікують рішення ОПЕК+ про збереження або послаблення скорочення поставок на другу половину року.

Як передає Укрінформ, про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

Вартість вересневих ф'ючерсів на Brent на лондонській біржі ICE Futures становить $74,72 за барель, що на $0,1 (0,13%) вище за ціну на закриття попередньої сесії.

Ціна ф'ючерсів на WTI на серпень на електронних торгах нью-йоркської товарної біржі NYMEX зросла на $0,15 (0,2%) - до $73,62 за барель. Попередні торги щодо стандартів завершилися на рівні $74,62 і $73,47 відповідно.

Запаси нафти в США скоротилися минулого тижня сильніше прогнозів - на 6,7 мільйона барелів до 452,3 мільйона барелів, повідомило Управління енергетичної інформації (EIA) в середу. Запаси скорочуються шостий тиждень поспіль у відповідь на зростання попиту. Падіння запасів сирої нафти у Кушингу до найнижчого рівня з березня 2020 року також підтримало нафту WTI, стискаючи його дисконт щодо Brent до найвужчого з червня 2020 року.

ОПЕК+ збільшує поставки сировини в період з травня по липень на 2,1 млн бар. /доб. (б/д). 1 липня міністри групи зберуться, щоб вирішити, чи залишити видобуток без змін або збільшити його на 0,5 -1,0 млн б/д у серпні. Очікується, що група також обговорить питання про продовження угоди щодо скорочення пропозиції до квітня 2022 р

Читайте також: Нафта дешевшає через новий спалах COVID-19

Однак коронавірусний спалах штаму «Дельта» викликає побоювання, що відновлення попиту може сповільнитися. Відновлення карантинних обмежень і пов'язане з цим зростання витрат послабили червневу динаміку виробничої діяльності в Азії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-