Світовий банк надасть Україні $212 мільйонів на встановлення гібридних енергосистем

Світовий банк надасть Україні $212 мільйонів на встановлення гібридних енергосистем

Укрінформ
Рада директорів Світового банку затвердила пакет фінансування у розмірі 212 млн дол. на впровадження проєкту «Україна – Підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі». 

Як передає Укрінформ, про це йдеться у пресрелізі Світового банку, що є в розпорядженні агентства.

"Сьогодні рада директорів Світового банку затвердила пакет фінансування у розмірі 212 млн дол., в рамках якого 177 млн дол. надав Міжнародний банк реконструкції та розвитку, а Фонд чистих технологій виділив на пільгових умовах позику в розмірі 34 млн дол. та грант в розмірі 1 млн дол. на впровадження проєкту «Україна – Підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі» (встановлення гібридних систем з виробництва електроенергії в ПрАТ «Укргідроенерго»)", - йдеться у повідомленні.

У Світовому банку зазначають, що проєкт дасть змогу збільшити гнучкість української енергетичної системи, що допоможе у синхронізації із європейською енергетичною мережею та декарбонізації енергетичного сектору.

Читайте також: Уряд і Світовий банк уклали угоду на $350 мільйонів - Шмигаль

Як повідомляв Укрінформ, проєкт «Україна – Підвищення стійкості енергосистеми для європейської інтеграції енергомережі» передбачене встановлення на чотирьох гідроелектростанціях компанії «Укргідроенерго» систем накопичення енергії промислового масштабу. З’являться вони на каскаді Київських ГЕС і ГАЕС, Канівській, Кременчуцькій та Середньодніпровській ГЕС. Окрім того, на кожній із цих станцій буде встановлена система сонячної фотоелектричної генерації для покриття внутрішніх та допоміжних енергетичних потреб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-