З 1 липня українські підприємці отримують спрощений режим доставки посилок до країн ЄС

З 1 липня українські підприємці отримують спрощений режим доставки посилок до країн ЄС

Укрінформ
Українські підприємці з 1 липня 2021 року отримують спрощений режим доставки посилок до країн Європейського Союзу.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба АТ "Укрпошта".

Зазначається, що нові правила стосуються передусім оподаткування товарів, що відправляються в посилках для фізичних осіб. Відтепер ключові торгові платформи світу можуть виступати податковим агентом продавців, в тому числі і продавців з України. Завдяки цьому для останніх суттєво спроститься процедура оформлення відправлень до країн ЄС і за умови правильного оформлення відправлення суттєво скоротиться час проходження митного контролю.

В Укрпошті пояснюють, що ключові маркетплейси, такі як Etsy, eBay, Wish, Amazon та інші будуть самостійно нараховувати ПДВ на проданий товар, який відправляється до Європи, і безпосередньо розраховуватися з податковими органами країн доставки. Для українських підприємців це означає, що всі посилки у напрямку Європи з товарами вартістю до 150 євро, які пройдуть правильне оформлення в особистому кабінеті Укрпошти, будуть максимально оперативно доставлятися і автоматично проходити митницю. Тобто розмитнення посилки, оформленої за новими правилами, займе кілька секунд. Раніше митне оформлення посилок могло займати від одного дня до тижня в залежності від завантаженості інспекторів митниці.

Читайте також: Смілянський очолюватиме Укрпошту до 2023 року

У компанії наголошують, що при оформленні в такий спосіб не буде нараховано жодних додаткових сервісних зборів ні з боку митниці, ні з боку приймаючої сторони. Якщо посилки будуть оформлені не за таким алгоритмом, або вартість товару перевищує 150 євро, з відправника будуть стягуватися додаткові сервісні збори зі сторни пошт ЄС.

За умови правильного оформлення, всі посилки, відправлені через Укрпошту, будуть проходити спеціальний спрощений митий режим.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-