Тарифи на електроенергію не зростуть до 1 серпня - рішення уряду

Тарифи на електроенергію не зростуть до 1 серпня - рішення уряду

Укрінформ
Кабінет Міністрів України продовжив термін дії чинного покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії (ПСО) до 1 серпня 2021 року, а також зберіг діючу ціну на електроенергію для побутових споживачів у розмірі 1,68 грн/ кВт-год.

Як передає Укрінформ, відповідну постанову оприлюднено на Урядовому порталі.

Зокрема, постановою від 29 червня 2021 р. № 659 внесено зміни до постанови Кабміну №483 від 5 червня 2019 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії».

Внесені зміни передбачають збереження чинної ціни на електроенергію для побутових споживачів у розмірі 1,68 грн/кВт-год, а також продовження терміну дії чинного покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії (ПСО) до 1 серпня 2021 року.

Читайте також: Підстав для підвищення тарифів на тепло і гарячу воду немає – Білявський

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство енергетики ініціювало продовження терміну дії чинного (ПСО) до 1 серпня, а також зверталось до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо необхідності термінового реагування.

Причиною цьому стала ситуацію на ринку електроенергії у травні-червні, яка спотворила можливості адекватного прогнозування моделі фінансово стабільної роботи для учасників ПСО, зокрема визначення точної суми коштів, що потребує ринок.

Читайте також: Міненерго презентує новий механізм тарифоутворення для споживачів електроенергії

26 травня 2021 року урядом прийнято постанову, якою скасовується дія постанови Кабінету Міністрів України №217 "Про затвердження Порядку розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з постачальником природного газу, на якого покладено спеціальні обов’язки".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-