АРМА цьогоріч розшукало майна та активів на 6,8 мільярда

АРМА цьогоріч розшукало майна та активів на 6,8 мільярда

Укрінформ
Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), у січні-травні розшукало понад 5,6 тис. одиниць майна та активи на 6,8 млрд грн.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба АРМА.

“За 5 місяців цього року АРМА розшукало частки у статутних капіталах, цінні папери, грошові кошти та фінансові зобов'язання загальною вартістю понад 6,8 млрд грн”, - ідеться у повідомленні.

Вказані активи розшукані на запити правоохоронних органів, які з початку року надіслали до агентства 1296 звернень.

Найбільше запитів надійшло від Національної поліції (467), органів прокуратури (290) та Державної фіскальної служби (213).

Крім активів, які мають грошове вираження, за вказаний період АРМА розшукало 5 656 одиниць майна та майнових прав. Зокрема земельні ділянки (2 709 одиниць), об'єкти житлової та нежитлової нерухомості (1 883), товари (517), сільськогосподарська техніка з комплектуючими (264), а також 40 автомобілів, 29 морських та річкових суден, 2 літаки.

Читайте також: АРМА за п’ять місяців перерахувало до бюджету на 328% доходу більше

Інформацію про розшукані активи АРМА надало правоохоронним органам, які в ході розслідування кримінальних проваджень можуть накласти арешт на ці активи та передати їх в управління Національного агентства для фізичного збереження або збереження економічної вартості.

Я повідомляв Укрінформ, у січні-березні управителі арештованого майна витратили на збереження переданих їм в управління активів 58,6 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-