Apple може цьогоріч відкрити пряме представництво в Києві

Apple може цьогоріч відкрити пряме представництво в Києві

Укрінформ
Компанія Apple планує відкрити пряме представництво в Києві у 2021 році.

Як передає Укрінформ, про це повідомив голова Державної митної служби Павло Рябікін в репортажі інтернет-видання "Бабель".

Зазначається, що нещодавно голова Держмитслужби зустрічався з представниками Apple. Він повідомив, що компанія планує відкрити пряме представництво в Києві вже цього року.

Як повідомлялося, у травні 2020 року стало відомо, що компанія Apple зареєструвала в Україні юридичну особу, а в липні – опублікувала першу вакансію, chief accountant.

Читайте також: Десятки працівників Apple відмовилися повертатися на роботу в офіси

Як повідомлялося, Apple Inc. — американська технологічна компанія, яка проєктує та розробляє побутову електроніку, програмне забезпечення та онлайн-сервіси. Є першою американською компанією, чия капіталізація перевершила 1 трлн доларів США. Це сталося під час торгів акціями компанії 2 серпня 2018 року. Цього дня компанія також стала найдорожчою публічною компанією за всю історію, обійшовши капіталізацію попереднього рекордсмена — компанії PetroChina.

До пристроїв, що розробляються компанією належать смартфон iPhone, планшет iPad, персональний комп'ютер Mac, портативний медіаплеєр iPod і розумний годинник Apple Watch. Розроблене компанією програмне забезпечення включає операційні системи OS X та iOS, медіаплеєр iTunes, веббраузер Safari та застосунки iLife та iWork. До онлайн сервісів належать iTunes Store, iOS App Store, Mac App Store та iCloud.

Apple була заснована Стівом Джобсом, Стівом Возняком та Рональдом Вейном 1 квітня 1976. Її було зареєстровано як Apple Computer, Inc. 3 січня 1977 і було перейменовано на Apple Inc. 9 січня 2007. Apple було включено до індексу Dow Jones Industrial Average 19 березня 2015.

Читайте також: Apple зареєструвала в Україні своє представництво

Річний виторг компанії за 2017 рік становила 229,2 млрд доларів, чистий прибуток —48,4 млрд доларів. За два квартали 2019/2020 фінансового року (другий фінансовий квартал у США закінчився 28 березня 2020 року) Apple отримала 33,4 млрд доларів чистого прибутку, виторг компанії за цей період становив 150,1 млрд доларів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-