Кабмін затвердив стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу

Кабмін затвердив стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу

Укрінформ
Кабінет Міністрів погодив указ Президента про введення в дію рішення РНБО «Про Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу України». 

Як передає Укрінформ, уряд схвалив указ з доопрацюванням в одноденний термін на засіданні 14 квітня.

Згідно з текстом пояснювальної записки, стратегія розвитку оборонно-промислового комплексу (ОПК) визначає цілі та основні напрямки державної військово-промислової політики, поточні та прогнозовані чинники, що впливають на розвиток ОПК. Разом з цим, стратегія визначає пріоритети розвитку оборонно-промислового комплексу та завдання і напрями його реформування.

За словами Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, пріоритети та цілі стратегії визначені з урахуванням актуальних загроз. Зокрема, важливими пунктами стратегії є управління якістю продукції за стандартами НАТО, корпоратизація підприємств ОПК, імпортозаміщення критичних матеріалів, підтримка інновацій через різні фінансові та економічні механізми.

"Ми хочемо, аби наш оборонно-промисловий комплекс став ще більш інноваційним, відкритим і водночас менш забюрократизованим. Документ підтриманий нашими міжнародними партнерами і пройшов не один раунд обговорень з найкращими експертами. Я вважаю, що затвердження такої стратегії - це дуже важливий сигнал того, що Україна готова давати відсіч агресору і буде забезпечувати наших військових сучасною продукцією українського виробництва", - наголосив Шмигаль.

Читайте також: Шмигаль повідомив, коли затвердять проєкт стратегії розвитку ОПК

Як повідомляв Укрінформ, раніше Шмигаль заявляв, що метою розробленої стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу є трансформація ОПК для найкращого задоволення потреб сил безпеки і сил оборони для виконання завдань за призначенням у поточних і прогнозованих умовах безпекового середовища у спосіб, що сприяє розвитку економіки держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-