Ціни на молоко залишаються стабільними через дефіцит сировини

Ціни на молоко залишаються стабільними через дефіцит сировини

Графік
Укрінформ
На українському ринку сирого молока на середину квітня середні ціни на молоко все ще залишаються стабільними.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Асоціація виробників молока (АВМ).

"Переважно змінилися ціни на малі та середні партії вищого та першого ґатунків, проте це відбувалося точково і загалом там, де раніше вони були встановлені вище середньоринкової медіани", - зазначили аналітики профільної асоціації.

Середні ціни залишаються на своїх попередніх рівнях: екстра ― 10,21 грн/кг, вищий ― 9,81 грн/кг, перший ― 9,26 грн/кг, середньозважена трьох ґатунків ― 9,76 грн/кг (без ПДВ). Діапазон коливання цін на середні та великі партії молока екстрґатунку по регіонах: північ та центр ― 9,80-10,5 грн/кг; південь ― 9,80-10,5 грн/кг; схід ― 9,75-10,5 грн/кг; захід ― 9,70-10,45 грн/кг.

Читайте також: Молочні продукти залишаються лідерами серед фальсифікату

"Стабільність цін у цей період визначається дефіцитом сировини, який зараз і нівелює сезонні коливання. Темпи вибуття корів у секторі особистих селянських господарств досягнули точки, яка не дозволить забезпечити потрібний вал молока. Це дає усі підстави говорити про те, що цьогоріч сезону великого молока як такого не буде, з чим неофіційно погоджуються представники переробки. Тому очікується, що цьогоріч низхідний тренд матиме значно менший ступінь «просідання» цін у весняно-літній період", - прокоментував аналітик Асоціації виробників молока Володимир Андрієць.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-