Закон про адміністративну процедуру можуть ухвалити цього року

Закон про адміністративну процедуру можуть ухвалити цього року

Укрінформ
Законопроєкт про адміністративну процедуру, який був ухвалений Верховною Радою в першому читанні у вересні 2020 року, можуть ухвалити у другому читанні вже цього року.

Як передає Укрінформ, про це розповів заступник бізнесомбудсмена Ярослав Грегірчак в ефірі телеканалу "Дом".

За його словами, сфера адміністрування податків і боротьба з рейдерством — це сфери, де спостерігається найбільше системних проблем. Саме для цього потрібно проводити реформу, яка має запустити процедуру адміністративного оскарження дій, рішень чи бездіяльності будь-яких суб’єктів владних повноважень.

"У зв’язку з цим необхідно ухвалювати закон про адміністративну процедуру. Ми очікуємо, що це відбудеться цього року", — зазначив Грегірчак.

Він додав, що також розглядається проведення антимонопольної реформи.

"Говоримо і про посилення інституційної спроможності Антимонопольного комітету, і про поділ його функцій з розслідування й ухвалення рішень. У нас із міжнародної торгівлі є непоганий продукт, де поступово імплементуються системні рекомендації", — сказав заступник бізнесомбудсмена.

Читайте також: Малюська стверджує, що рейдерство в Україні «практично щезло»

Передбачається, що закон про адміністративну процедуру дозволить запровадити єдині правила взаємовідносин між органами влади, громадянином і бізнесом.

Його мета — встановити порядок дій органів державної влади при наданні адмінпослуг українцям, таких як надання дозволу на будівництво, призначення житлової субсидії або реєстрація земельної ділянки. Передбачається чітке і послідовне викладення процедури оскарження рішень, дій або бездіяльності органів влади.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-