Цьогоріч планують відкрити шість нових ЦНАПів

Цьогоріч планують відкрити шість нових ЦНАПів

Велике будівництво
Укрінформ
В рамках проєкту “Велике будівництво” у 2021 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку заплановане будівництво 6 проєктів центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) на загальну суму понад 147 млн гривень. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

Зазначається, що завдяки цьому 1 млн 457 тис. громадян отримають доступ до якісних та зручних адмінпослуг.

Проєкти ЦНАП передбачають будівництво нових модернізованих Центрів, де українці зможуть: отримати адміністративні послуги в єдиному місці; скористатися зоною для самообслуговування; отримати безкоштовну консультацію адміністратора.

“ЦНАП — це ключова точка доступу громадян до державних послуг. Команда Мінцифри прагне до 2023 року максимально наблизити адміністративні послуги до людей і підвищити їх якість”, - зауважила заступниця міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська.

Як повідомляв Укрінформ, у 2021 році на розширення мережі ЦНАП передбачено 231 млн грн. У Міністерстві цифрової трансформації України планують відкрити ЦНАП з якісними послугами у кожній територіальній громаді. У 2019 році за кошти ДФРР було профінансовано 12 проєктів ЦНАП в 11 областях: Вінницька, Волинська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька, Чернігівська, Полтавська тощо. У 2020 році профінансовано 3 проєкти ЦНАП: у Полтаві, Вовчанську та Краматорську.

Читайте також: У рамках «Великого будівництва» на Буковині реконструюють школу на 200 учнів

Національний проєкт «Велике будівництво» був ініційований Президентом Володимиром Зеленським. Його мета побудувати необхідні об’єкти інфраструктури по всій Україні. З 1 березня 2020 року в межах проєкту на понад 300 об’єктах одночасно розпочалися будівельні роботи. Крім об'єктів соціальної інфраструктури у межах програми торік оновлено 3900 км доріг державного значення. "Велике будівництво" у 2021 році спрямоване на проєкти соціальної інфраструктури та на економічний розвиток регіонів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-