НКРЕКП підвищила з 1 квітня тариф на послуги постачальника «останньої надії»

НКРЕКП підвищила з 1 квітня тариф на послуги постачальника «останньої надії»

Укрінформ
Націкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), підвищила тариф на послуги постачальника «останньої надії» по електроенергії - державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності “Укрінтеренерго”. 

Як передає кореспондент Укрінформу, відповідне рішення енергетичний регулятор ухвалив на своєму засіданні 10 березня.

"Рівень тарифу на послуги постачальника «останньої надії» на II квартал 2021 року, розрахований відповідно до методики, становить 360,62 грн/МВт-год., без урахування податку на додану вартість. Зміна - на +16,2% від рівня тарифу попереднього розрахункового кварталу 310,36 грн/МВт-год. (без урахування податку на додану вартість)", - йдеться в проєкті рішення.

Відповідно до пункту 2.3 глави 2 Методики НКРЕКП оприлюднює тариф на послуги постачальника «останньої надії» на офіційному вебсайті не пізніше ніж за 5 днів до початку розрахункового періоду, на який встановлений цей тариф.

Датою набрання постанови визначено 1 квітня 2021 року.

Читайте також: Тариф на передачу енергії для Укренерго залишили без змін

Відповідно до Постанови КМУ від 12 грудня 2018 р. № 1023-р "Про визначення державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності “Укрінтеренерго” указане підприємство виконуватиме обов'язки постачальника "останньої надії" з 1 січня 2019 р. до 31 грудня 2021 р.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-