Шмигаль не бачить причин для звільнення Коболєва і наглядової ради Нафтогазу

Шмигаль не бачить причин для звільнення Коболєва і наглядової ради Нафтогазу

Укрінформ
На сьогодні немає необхідності чи причин змінювати керівництво та наглядову раду НАК "Нафтогаз України".

Як передає кореспондент Укрінформу, про це заявив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль у ході пресконференції "Рік роботи уряду", відповідаючи на запитання щодо листа в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка, в якому той висловив позицію щодо необхідності звільнення глави правління "Нафтогазу" Андрія Коболєва та усього складу наглядової ради компанії через зменшення у 2020 році видобутку газу.

"Реакція, звичайно, буде. Буде відповідь на офіційний лист. Зараз Секретаріат Кабміну готує таку відповідь. Там є декілька позицій в цьому листі, які лежать - частина в юридичній, частина в площині виконання робіт і планів, які виконував "Нафтогаз". Але я не бачу на сьогодні гострої необхідності або гострих причин для звільнення керівника "Нафтогазу" (Андрія Коболєва - ред.) і ще й звільнення наглядової ради", - зазначив Шмигаль.

Читайте також: Зростання цін на пальне: в Україні почали перевірки АЗС

Він додав, що одночасно звільнити усе керівництво компанії разом з наглядовою радою неможливо технологічно.

Водночас, на думку Прем'єра, це є сигналом "Нафтогазу" щодо покращення роботи.

Читайте також: Фіксована ціна на рік: Шмигаль провів «тарифну» нараду з Нафтогазом

"Є всі підстави для збільшення розвідки цього року, фінансування й інвестування в добування і розвідку газових родовищ. Тому ось ці завдання і будуть поставлені наглядовій раді, ця політика від уряду буде доведена. Чому видобуток падав - проаналізуємо. Це робота і Міністерства енергетики проаналізувати, чи було падіння, з чим воно пов'язане, об'єктивні чи необ'єктивні причини. Будемо розбиратися глибше", - підкреслив Шмигаль.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-