МТБ БАНК долучився до кредитування малого та середнього бізнесу за проєктами ЄІБ

МТБ БАНК долучився до кредитування малого та середнього бізнесу за проєктами ЄІБ

Укрінформ
Міністерство фінансів, Державний експортно-імпортний банк України та ПАТ «МТБ БАНК» уклали тристоронню угоду про кредитування малого та середнього бізнесу за проєктами Європейського інвестиційного банку.

Про це Укрінформу повідомили у пресслужбі МТБ БАНКу.

У фінустанові нагадали, що проєкт ЄІБ «Основний кредит для малих і середніх підприємств та компаній із середнім рівнем капіталізації» розроблений для бізнесу, який уже працює і створює додану вартість, має частку ринку і наміри збільшити її за допомогою конкретних дій.

Проєкт передбачає виділення 400 млн євро кредитних коштів, частина з яких може бути спрямована практично на будь-який інвестиційний проєкт компаній у виробничо-збутових ланцюжках, починаючи від постачання сировини і закінчуючи роздрібною торгівлею.

Кредити за проєктом «Основний кредит для аграрної галузі - Україна» орієнтовані на підприємства, які виробляють зернові та олійні культури, займаються рибництвом і аквакультурою.

«Ми вже кілька років поспіль активно розвиваємо кредитування аграріїв завдяки розробленим партнерськими програмами. І ось тепер клієнти банку отримають можливість фінансування на тривалий термін - до десяти років – за зниженими відсотками», - прокоментував укладення угоди голова правління МТБ БАНКу Юрій Кралов.

Глава правління МТБ БАНКу Юрій Кралов про кредитування аграріїв за партнерськими програмами
Голова правління МТБ БАНКу Юрій Кралов

За його словами, клієнтам банку буде доступна безкоштовна технічна підтримка для підготовки необхідних документів відповідно до вимог ЄІБ.

Читайте також: ЄІБ із 2007 року інвестував в Україну майже €8 мільярдів

Як повідомлялось, Європейський інвестиційний банк працює в Україні з 2007 року. На сьогодні Україна вже отримала від банку 6,4 млрд євро інвестицій.

ЄІБ підтримує розвиток малих і середніх підприємств за допомогою кредитних ліній, що призначені для подолання дефіциту довгострокового фінансування через місцевих фінансових партнерів. З самого початку діяльності в Україні ЄІБ виділив понад 1,9 млрд євро для підтримки малого та середнього бізнесу.

МТБ БАНК працює на фінансовому ринку України з 1993 року, має понад 50 відділень у 12 регіонах України. З 2017 го року в банку новий менеджмент: Кралов Ігор Олександрович обіймає посаду голови правління, Згуров Ігор Олександрович - голови наглядової ради.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-