Антимонопольний комітет просить Чернігівську ОДА прибрати з сайту рекламу Нафтогазу

Антимонопольний комітет просить Чернігівську ОДА прибрати з сайту рекламу Нафтогазу

Укрінформ
Антимонопольний комітет України рекомендував Чернігівській облдержадміністрації прибрати зі свого сайту інформацію про переваги ТОВ "ГК "Нафтогаз України" над іншими постачальниками природного газу.

Про це повідомила пресслужба АМКУ, передає Укрінформ.

У комітеті вважають, що розміщенням в інтернеті інформації про конкурентні переваги ГК "Нафтогаз України" над іншими постачальниками природного газу Чернігівська ОДА порушила закон "Про захист економічної конкуренції" і тому повинна її вилучити зі своїх ресурсів.

Зазначається, що із заявою щодо порушення зазначеного закону в АМКУ звернулось ТОВ "Чернігівгаз". Відтак, комітет встановив, що в листопаді 2020 року в ОДА відбулася зустріч із керівництвом "Нафтогазу", на якій споживачам пропонувалося відмовитись від послуг тодішнього постачальника природного газу й укладати договори з новим, який у листопаді пропонував нижчі ціни. Невдовзі між ОДА й Нафтогазом було підписано меморандум про співпрацю. Унаслідок таких дій, вважає АМКУ, ця компанія отримала переваги на ринку в Чернігівській області.

Повідомити про виключення зі своїх сайтів інформації з пропозиціями Нафтогазу Чернігівська ОДА має в 10-денний термін.

Як відомо, з 1 серпня 2020 р. в Україні запрацював вільний ринок газу для населення. Держава більше не регулює вартість енергоносія і єдиного тарифу не встановлює. Клієнти можуть самі обирати постачальника залежно від ціни та сервісу. Останні, у свою чергу, можуть продавати газ по всій Україні.

Читайте також: АМКУ надав рекомендації Міненерго щодо рівних можливостей для покупців електроенергії

Як інформувало агентство, презентацію Нафтогазу в листопаді 2020 року голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко пояснювала необхідністю створення конкурентного середовища в умовах вільного ринку газу для захисту інтересів жителів Чернігівщини. Після підписання Меморандуму з Нафтогазом Коваленко подала в АМКУ та НКРЕКП скаргу на АТ "Чернігівгаз" через погрози відключити котельні області від газопостачання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-