В обіг вийшла 10-гривнева монета «Державна прикордонна служба України»

В обіг вийшла 10-гривнева монета «Державна прикордонна служба України»

Фото
Укрінформ
Нацбанк сьогодні, 19 листопада, ввів в обіг пам'ятну монету «Державна прикордонна служба України» номіналом 10 гривень.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у повідомленні ДПСУ.

"Зроблена монета зі сплаву на основі цинку. Монета «Державна прикордонна служба України» номіналом 10 грн виходить тиражем 1 млн штук", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на аверсі монети розміщено: угорі – малий Державний Герб України, під яким напис Україна; у центрі – емблему Державної прикордонної служби України; унизу написи - 10 /гривень/2020; стилізовані гілки: лаврова (праворуч), калинова (ліворуч). Логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України розміщено внизу ліворуч.

А на реверсі: угорі написи – Державна/прикордонна/служба України, під якими – обрис карти України, унизу – символічний прикордонний стовп, праворуч і ліворуч – композиції, що символізують діяльність Державної прикордонної служби в повітрі, на суші і на морі.

Читайте також: Нацбанк вводить в обіг монету «Державна прикордонна служба України»

Монета присвячена Державній прикордонній службі, як правоохоронному органу спеціального призначення, на який покладаються завдання щодо забезпечення недоторканності державного кордону. Її розроблено за ініціативи Адміністрації Держприкордонслужби та Ветеранської організації прикордонного відомства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-