Кабмін додав електроенергію до нормативних витрат ТКЕ

Кабмін додав електроенергію до нормативних витрат ТКЕ

Укрінформ
Уряд на засіданні ухвалив постанову "Про внесення змін до пункту 23 Порядку розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з постачальником природного газу, на якого покладено спеціальні обовʼязки".

Постанова була розглянута за скороченою процедурою, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Детальніше про документ написав у Telegram-каналі народний депутат Олексій Гончаренко.

"Кабмін розглянув проєкт постанови про внесення змін до порядку розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з постачальником природного газу, на якого покладено спеціальні обовʼязки. Метою проєкту є створення умов для сталої роботи підприємств теплоенергетичного комплексу в умовах карантину, а також підготовки та безперебійного проходження опалювального періоду 2020/21", - йдеться у повідомленні.

Як випливає з проєкту розпорядження, оприлюдненого нардепом, витрати на електричну енергію були додані до нормативних витрат теплопогенеруючих організацій.

"Проєктом постанови передбачається внести зміни до порядку розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з постачальником природного газу, на якого покладені спеціальні обов'язки в частині продовження дії коефіцієнта до 1 травня 2021 року, доповнивши його складові витратами на електричну енергію", - прокоментував Гончаренко.

Нормативні витрати, або нормативи - це заздалегідь встановлені реальні прямі витрати на кожен із видів матеріальних ресурсів, оплату праці та загальновиробничі накладні витрати в розрахунку на одиницю продукції у розрізі статей облікової калькуляції.

Читайте також: Кредити малому бізнесу: Кабмін затвердив антикризовий законопроєкт

Як повідомлялося, теплогенеруючі підприємства з червня 2014 року розраховуються з НАК "Нафтогаз України" шляхом зарахування коштів на рахунки із спеціальним режимом використання. Зокрема, на вказаний рахунок потрапляють усі кошти, що надходять як плата за вироблену теплову енергію за категоріями споживачів “населення”, “релігійні організації”, “бюджетні установи”, “інші споживачі” - за вирахуванням нормативних витрат.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-