Фонд гарантування виставив на продаж пул іпотечних кредитів

Фонд гарантування виставив на продаж пул іпотечних кредитів

Укрінформ
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставляє на продаж пул іпотечних кредитів 10 банків за початковою ціною у 284,51 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування.

"Фонд гарантування вкладів виставив на продаж 13 квітня 2020 року пул іпотечних кредитів 10 банків (АТ «Дельта Банк», АТ «Банк «Фінанси та кредит», АТ «ВТБ Банк», ПАТ «ВБР», ПАТ «Банк Михайлівський», ПАТ «КБ «Надра», ПАТ «Радикал Банк», ПАТ «ПТБ», ПАТ Банк «Траст», ПУАТ «Фідобанк»)",- йдеться у повідомленні.

До складу пулу увійшли 952 кредити, забезпечені іпотекою. У якості забезпечення виконання зобов’язань за цими кредитам в іпотеці знаходяться квартири, будинки, нежитлові приміщення, земельні ділянки, майнові права на житлову нерухомість.

У гривні номіновано 56% загальної заборгованості. Прострочка за кредитами складає не більше 3 місяців, а отже ці кредити обслуговуються.

Усі кредити раніше виставлялися на індивідуальні торги, але не були викуплені, тому нині продаються у складі пулу. Вони виставляються на продаж у зв’язку із завершенням строку ліквідації більшості банків, на балансі яких перебувають.

Читайте також: Фонд гарантування на рік продовжив ліквідацію Укрінбанку

Початкова ціна лоту – 284,51 млн грн. Торги відбудуться на електронному майданчику ProZorro.Продажі за голландською моделлю аукціону. У ньому можуть взяти участь юридичні та фізичні особи.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-