Програмне забезпечення від податкової та його обслуговування буде безкоштовним - Верланов

Програмне забезпечення від податкової та його обслуговування буде безкоштовним - Верланов

Укрінформ
Новітні програмні реєстратори розрахункових операцій від Державної податкової служби та їхнє обслуговування для підприємців будуть безкоштовними.

Про це в ефірі одного з телеканалів заявив голова ДПС України Сергій Верланов.

«Так, дійсно, програмне забезпечення має бути безкоштовним, так само, як і його обслуговування… Власне, цим воно кардинально відрізняється від ситуації, яка є на сьогоднішній день, і це великий плюс», - сказав Верланов.

Очільник податкової зазначив, що не існує жодного опонента цієї ініціативи.

«На сьогоднішній день є близько 400 тисяч касових апаратів, і усі бізнесмени, які ними користуються, у тому числі дрібні підприємці, які, наприклад, торгують підакцизними товарами, вони тільки за», - підкреслив Верланов.

Крім того, голова ДПС відзначив указ Президента Володимира Зеленського щодо запровадження дворічного мораторію на перевірки ФОПів.

Читайте також: Україна і Туреччина у січні проведуть наступний раунд переговорів про ЗВТ

«Ми маємо розвивати і економіку, і систему оподаткування, йти вперед. Звичайно, не змінюючи «спрощенку» за своєю суттю, але додаючи контроль за усім периметром державної економіки для того, щоб боротися з контрабандою і з іншими явищами, які негативно проявляються всі ці роки і не дають нам можливості зробити якісний великий стрибок», - заявив Верланов.

На думку головного податківця України, головна ціль законів про РРО – це розширення білої економіки та зменшення сірої, необлікованої.

«По-друге, це, звичайно, боротьба з контрабандою. І третє – це полегшення життя бізнесу шляхом введення програмних РРО (реєстраторів розрахункових операцій – ред.), які є простішими, дешевшими, швидшими, і будь-який бізнес може скористатися рішенням, яке йому пропонує держава або рішеннями, які бізнес сам собі обере», - підсумувавсвій виступ Верланов.

Як повідомлялося, Державна податкова служба України активно співпрацює з бізнесом, щоб запровадження новітніх реєстраторів розрахункових операцій (РРО) відбулося максимально комфортно.

 Фото: ДПС

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-