З початку року податкові надходження сягнули майже 730 мільярдів - ДПС

З початку року податкові надходження сягнули майже 730 мільярдів - ДПС

Інфографіка
Укрінформ
За 9 місяців 2019 року Державна податкова служба забезпечила надходження до бюджетів всіх рівнів і державних цільових фондів у розмірі 729,9 млрд грн. Це на 114,2 млрд грн, або на 18,6 % більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомляє пресслужба Державної податкової служби України

Зокрема, у січні-вересні цього року до державного бюджету надійшло 338,2 млрд грн, в тому числі - 331,1 млрд грн до загального, та 7,1 млрд грн - до спеціального фонду.

Крім того, зазначається, що за цей же період місцеві бюджети отримали 192,9 млрд грн платежів, що на 32,3 млрд грн, або на 20,1 % більше аналогічного періоду 2018 року. Також у державні цільові фонди за цей же період надійшло 198,7 млрд грн ЄСВ, що на 34,9 млрд грн, або 21,3 %, більше ніж за січень – вересень 2018 року.

"Виконання плану органами ДПС дозволяє державі своєчасно і в повному обсязі виплачувати зарплати і пенсії, виконувати інші соціальні функції. Повнота надходжень до місцевих бюджетів підвищує фінансову спроможність місцевих громад. Ми розуміємо цю відповідальність і будемо надалі ефективно виконувати покладені на нас обов’язки", - зазначив голова ДПС Сергій Верланов.

Читайте також: Податкові надходження у січні-вересні перевищили план на 800 мільйонів

Голова відомства додав, що таке збільшення відбувалося не тиском або вимаганням дострокових авансових податкових платежів. "Цей результат було отримано завдяки ретельній аналітичній роботі та перекриттю мінімізаційних схем", - написав Верланов на своїй сторінці у Фейсбук

Як повідомляв Укрінформ, податкові надходження до державного бюджету у січні-вересні 2019 року становили 331,1 млрд грн, що на 0,8 млрд грн більше плану. 

Крім того, сума нарахованого податку на додану вартість у вересні за результатами діяльності у серпні становила 19,8 млрд грн, що на 2,9 млрд грн, або на 17,2% більше аналогічного періоду минулого року (16,9 млрд грн). 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-