У Нацбанку планують залучати до роботи працівників Нацкомфінпослуг

У Нацбанку планують залучати до роботи працівників Нацкомфінпослуг

Укрінформ
У Національному банку планують, що після переходу частини повноважень Нацкомфінпослуг до НБУ, частина працівників теж перейде на роботу до Нацбанку.

Про це сказала перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова, повідомляє пресслужба НБУ у Facebook.

"Вже з 1 липня 2020 року Національний банк стане регулятором близько 1900 фінансових установ: страхових, фінансових, лізингових та факторингових компаній, ломбардів, кредитних спілок та інших відповідно до ухваленого Верховною Радою закону про «спліт». Що стосується співробітників Комісії, то, звичайно, їхньої компетенції регулювання небанківського фінансового сектору у нас немає, і ми відверто це визнаємо. Так, ми вивчали світовий досвід, знайомі з тим, як працюють компанії закордоном. Якусь експертизу ми отримали, але її не можна порівняти з тією, яка є у Комісії. Тому ми дуже розраховуємо на те, що фахівці з Комісії перейдуть до нас, адже ми все одно будемо створювати додаткові робочі місця, будемо залучати людей", - сказала Рожкова.

Читайте також: Цьогоріч банки отримали утричі більше чистого прибутку - НБУ

Як повідомляв Укрінформ, 12 вересня Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг» (№1069-2), метою якого є скорочення кількості регуляторних та контролюючих органів на ринках небанківських фінансових послуг шляхом розподілу функцій Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, між іншими органами, що здійснюють державне регулювання ринків фінансових послуг. Національний банк стане регулятором страхових, лізингових, фінансових компаній, кредитних спілок, ломбардів та бюро кредитних історій, а НКЦПФР регулюватиме недержавні пенсійні фонди та фонди фінансування будівництва.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-