На українському ринку нелегально реалізують небезпечні іграшки - МЕРТ

На українському ринку нелегально реалізують небезпечні іграшки - МЕРТ

Укрінформ
У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі попередили, що на українському ринку нелегально реалізуються іграшки, які заборонені за кордоном, та розповіли, як вберегти свою дитину від загроз і ризиків, що несе така продукція.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку на своїй сторінці у Facebook.

"Будьте обережні, адже на українському ринку нелегально реалізуються іграшки, які заборонені за кордоном та становлять небезпеку. Як убезпечити дитину від ризику? Вимагайте у продавця Декларацію про відповідність на конкретну іграшку. Цей документ свідчить про відповідальність виробника чи імпортера перед споживачем. Перевіряйте наявність трилиснику у незамкненому колі на іграшці чи упаковці - знаку відповідності технічним регламентам. Купуйте іграшки, на яких є назва та адреса виробника чи імпортера. Ви маєте знати, куди скаржитись у разі проблем", - йдеться в рекомендаціях міністерства.

Читайте також: Збір винагороди у сфері колективного управління: МЕРТ відібрало дві організації

Також у Мінекономрозвитку просять батьків при купівлі іграшок для дітей звертати увагу і на різкий неприємний запах, гострі краї, відшарування фарби, що може бути передвісником небезпеки, та не купувати іграшки, що не містять жодної інформації-характеристики чи мають інструкцію лише іноземною мовою. Якщо на товарі немає інформації українською мовою, ймовірніше всього - іграшка нелегально ввезена. А відтак ніхто не може підтвердити її безпечність. Окрім цього, слід обирати іграшки за віковим призначенням та вимагати документ, що свідчить про здійснення покупки - товарний чи фіскальний чек.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-