ПриватБанк оскаржив рішення суду про незаконність націоналізації

ПриватБанк оскаржив рішення суду про незаконність націоналізації

Укрінформ
ПриватБанк оскаржив рішення Окружного адмінсуду Києва щодо незаконності процедури націоналізації банку.

Про це йдеться у прес-релізі банку, що є в розпорядженні Укрінформу.

"27 травня 2019 року АТ КБ”ПриватБанк” подав апеляційну скаргу на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 18 квітня 2019 року у справі №826/7432/17 за позовом Коломойського І.В. про скасування рішення про виведення неплатоспроможного ПАТ КБ "ПриватБанк" з ринку за участю держави", - йдеться у повідомленні.

У банку зазначають, що 24 травня 2019 року банк подав апеляційну скаргу у справі за позовом колишнього акціонера банку кіпрської компанії “ТріанталІнвестментс ЛТД” про скасування рішення комісії НБУ про визначення переліку пов'язаних з банком осіб.

Читайте також: Заява Коломойського про дефолт загрожує економіці України — Гопко

"З урахуванням цього, вказані судові рішення не набрали законної сили та не мають жодних правових наслідків", - наголошують в банку.

Як повідомляв Укрінформ, у грудні 2016 року уряд України за пропозицією Нацбанку й акціонерів ПриватБанку, найбільшими з яких на той час були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, ухвалив рішення про націоналізацію цієї найбільшої на українському ринку фінустанови. Банк перейшов у державну власність, на його докапіталізацію загалом держава витратила понад 155 млрд грн.

Втім, 18 квітня 2019 року Окружний адміністративний суд міста Києва, розглянувши справу за позовом бізнесмена Ігоря Коломойського до НБУ, Кабінету міністрів, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, визнав незаконною націоналізацію ПриватБанку. Розгляд цієї справи тривав із червня 2017 року. В Окружному адміністративному суді Києва пояснили своє рішення про визнання незаконною націоналізацію ПриватБанку тим, що відповідачі в цій справі не довели правомірність віднесення банку до категорії неплатоспроможних.

Загалом в судах, як в Україні, так і за кордоном, перебуває близько 240 справ, пов’язаних з націоналізацією ПриватБанку і боргами його колишніх власників за кредити рефінансування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-